Aktuálně

Na prázdniny doporučujeme

V letošním roce, jsme do knihovny zakoupili například knihu Kostel hospoda postel, která čtenářům umožní nahlédnout do soukromí poněkud netypického kněze Zbigniewa Czendlika a zjistit, jak vnímá mezilidské vztahy, život a Boha.


Z jiného soudku je další naše letošní novinka, kniha Země odpoledního slunce, od oblíbené autorky historických románů a romancí Barbary Woodové. Děj knihy je tentokrát zasazen do období plného změn krátce po 1. světové válce.


Z dalších novinek můžeme zmínit například třetí díl oblíbené série případů detektiva Cormorana Strika s názvem Ve službách zla. Tento případ je o to zapeklitější, že pachatelem je někdo, s kým se Strike zná…


Nejen malé čtenáře by mohla pobavit a poučit nová kniha Lidské tělo z edice  Posviť na to. Při svícení baterkou skrz stránky vyjevuje tato kniha do té doby skryté informace o tom, co se odehrává v těle pod kůží.


Pro pobavení nejen dětí, ale i jejich rodičů, jsme zakoupili veselý příběh Zdeňka Svěráka Buřtík a Špejlička - Cesta do Žatce. Oba rozpustilí chlapíci se tentokrát vydali za velkým výdělkem!


Joomla Business Templates by template joomla